Paslanmaz Tank İmalatı

Sağlam Ve Sağlıklı Çelik Su Depoları Su deposu olarak en güvenilir ve en sağlıklı depo olan çelik su deposu, koku yapmayan, kirlenmeyen ve suyu ilk kalitesi ile muhafaza eden en popüler depolardır. Binalarda, iş yerlerinde, hastane ve alışveriş merkezlerinde, tarım ve hayvancılıkta hijyenik bir şekilde su depolama sorununu kökünden çözen çelik su deposu, AISI 304-316 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Kaynak bölgeleri argon kaynak ile yapılmakta olup, iç yüzeyinde ve kaynak bölgelerinde kesinlikle paslanma yaşanmaz.

paslanmaz tank

Paslanmaz Konveyör Taşıma Sistemleri

çelik su deposu modelleri olup iç ve dış mekânlara uygundur. Depolar arası bağlantılar sorunsuz yapılır. Depo içi temizliği kolaydır. Montajı kolay ve kısa sürelidir. Hayatta kalmak için tüm canlıların suya ihtiyacı vardır. Her geçen gün temiz su ihtiyacı artmakta ve kalabalıklaşan bir dünyada temiz suya ulaşmak bazen zor olmaktadır. Bu sorunu çelik su deposu ile çözmek çok kolaydır. Yaz günlerinde su sıkıntısı çekmemek ve ihtiyaç duyulan her an temiz su tedariği sağlamak için mükemmel çözümdür. İhtiyaca uygun her ölçüde su deposunu firmamızda bulabilir, en ekonomik fiyatlarla en kaliteli çelik su depolarına sahip olabilirsiniz.

    Çelik Su Deposunun Özellikleri Paslanma ve korozyona karşı mükemmel seviyede dayanıklıdır. Gıda sektörü için onaylı AISI 304-316 çelik sactan üretilmektedir. Depo içi pürüzsüz olduğundan çelik su deposu kir tutmaz, bakteri üretmez. Sızdırma yapmadığından en kaliteli depolamayı sağlar. 500 litre ile 100.000 litre arası farklı kapasitelerde olup her ihtiyaca cevap verir. Yatay, dikey ve prizmatik

Paslanmaz ve Krom Ürünler

Paslanmaz Su Deposu İmalat
Su Deposu, Su Deposu Çeşitleri Nelerdir? Su deposu, insanların değişik ihtiyaçlarına göre pek çok çeşidi bulunmaktadır. Kısaca ifade etmek gerekirse; beton, paslanmaz çelik, polyester ve polietilen su depoları olmak üzere pek çok depo çeşidi bulunmaktadır. Su deposu, çeşitleri karşılaştırıldığında günümüzde sıkça kullanılmaya başlanan polyester su depoları ve polietilen su depolarıdır. Söz konusu depoların tercih edilmesinde pek çok neden vardır. Polyester su depoları ve polietilen su depolarının tercih edilme sebeplerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

paslanmaz tanklar
Paslanmaz Ekipmanlar
Paslanmaz Krom Depolar
User

7/24 Sipariş ve Teknik Destek

Sipariş ve Teknik Destek İçin

+90 532 0 665 668 info@teksankrompaslanmaz.com

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin
loader