• PASLANMAZ (KROM) TANK

  PASLANMAZ SU VE SÜT TANKLARI

  Paslanmaz Su Tankı , Araç Üstü Süt Tankları, Kimyasal Tanklar Paslanmaz Proses Ekipmanları, Plastik Tanklar, Prizmatik Tanklar

  Paslanmaz Tank Galvanizli Tank
 • Polietilen Plastik Tank

  Polyester Cam Takviyeli Tank

  Kimyasal esaslı ,yer altı ve yer üstü Yüzme Havuzu, Fibrotank, Aqua Tank, Chemitank Fibropool

  Polietilen Tank Fiber Cam Esaslı Tank
 • Paslanmaz Endüstriyel Ekipmanlar

  Paslanmaz Proses Ekipmanları

  Paslanmaz konveyör, Paslanmaz borulama, Paslanmaz Silo Paslanmaz tank, Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Tekneler

  Paslanmaz Endüstriyel Ekipman Paslanmaz Proses Ekipman

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin

Teksan Paslanmaz Krom İmalat Grubu

Servis Ve Hizmetlerimiz.

Yatay silindirik Paslanmaz Tank , Pikey silindirik Paslanmaz Tank, Modüler Paslanmaz Tank .

Teksan Krom Paslanmaz Paslanmaz tank İmalatı, Krom tank İmalatı Tank İmalatı Krom Tank Paslanmaz Tank http://www.teksankrompaslanmaz.com info@teksankrompaslanmaz.com stainless vessel stainless storage Paslanmaz Tank Üretimlerimizden Bazıları +90 532 0 665 668 .Whatsap iletişim Kontrol kumanda panelinde tankın çalıTeksan Krom Paslanmaztırılması, süt sıcaklığı, elektronik süt ölçümü, yıkama sistemi ve menüler buradan kontrol edilmektedir. Elektronik sistem arızası durumunda soğutma iTeksan Krom Paslanmazlemi manuel pozisyona alınarak devam edilebilmektedir. Voltaj yükselmesi , voltaj düTeksan Krom Paslanmazüklüğü, faz karıTeksan Krom Paslanmazımını önlemek için faz koruma rölesi mevcuttur. Otomatik Yıkama (Opsiyonel) 3 ile 5 periyot arasında yıkama özelliği. DüTeksan Krom Paslanmazük miktarda su tüketimi. Tek tuTeksan Krom Paslanmaz ile yıkama programının baTeksan Krom Paslanmazlatılabilmesi. DüTeksan Krom Paslanmazük seviyede deterjan tüketimi. Opsiyon olarak deterjan dozajlama pompası. Dijital Seviye Göstergesi. Tank içerisindeki süt miktarı kumanda panelinden izlenebilmektedir. Dikey Süt Soğutma Tankı Özellikleri Küçük iTeksan Krom Paslanmazletmeler özellikle keçi ve koyun iTeksan Krom Paslanmazletmeleri için uygundur. Dikey konumlandırılmıTeksan Krom Paslanmaztır. Soğutma ünitesi tankın altına yerleTeksan Krom PaslanmaztirilmiTeksan Krom Paslanmaztir. Kondenser sistemi paslanmaz çelik delikli bir koruma ile korunmuTeksan Krom Paslanmaz bulunmaktadır. Delikli koruma ve kapak, çok kolay bir Teksan Krom Paslanmazekilde ayrılarak tankın bakım ve servisi gerçekleTeksan Krom Paslanmaztirilir. Tank tabanındaki eğim, karıTeksan Krom Paslanmaztırıcı motorun yükseltilmiTeksan Krom Paslanmaz pozisyon, paslanmaz çelik kelebek valfin sökülebilir olması bu tankların etkin yıkama iTeksan Krom Paslanmazlemi yapılmasına izin vermektedir. Ayarlanabilir ayakları sayesinde tankın terazide olması sağlanır böylece hem tankın uygun çalıTeksan Krom Paslanmazması sağlanır hem de süt miktarı tam doğru ölçümü gerçekleTeksan Krom PaslanmaztirilmiTeksan Krom Paslanmaz olur.

 • Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır
 • Kendi kendini onarır ve maliyetleri düşürür
 • Uzun ömürlü kullanım sağlayarak tasarruf sağlar
 • Hijyeniktir, bu sebeple gıda endüstrisinde ve tıpta kullanılır
 • Yüksek mukavemete karşı dayanıklıdır
 • Parlak görünümüyle mimari yapılarda kullanılır
 • Oksidasyona karşı dayanıklıdır

Paslanmaz Endüstriyel Tesis Ekipmanlar.

Elektronik termometre ve hassas termostat su geçirmez (IP 55) paslanmaz çelik koruyucu panel içine yerleTeksan Krom PaslanmaztirilmiTeksan Krom Paslanmaztir. Özel bir program yardımıyla sütün sıcaklık değerleri istenen değerlerde ayarlanır. Su geçirmez (IP55) karıTeksan Krom Paslanmaztırma motoru tankın kapağına yerleTeksan Krom PaslanmaztirilmiTeksan Krom Paslanmaztir. KarıTeksan Krom Paslanmaztırma motoru, sütün soğutma ve saklama sürecinde etkin bir Teksan Krom Paslanmazekilde çalıTeksan Krom Paslanmazmaktadır. Tankın tamamına uygulanan poliüretan köpük izolasyon malzemesi yüksek yoğunlukta ve çevre dostudur. Uygulanan bu izolasyon sayesinde soğutma ünitesi saatte sadece birkaç dakika çalıTeksan Krom Paslanmazarak soğuk sütün sıcaklığını korumaktadır. Paslanmaz Depolama Tankı Paslanmaz Yağ Tankı Paslanmaz Peroksit Tankı Paslanmaz Su Tankı Paslanmaz Su Depolama Tankı Paslanmaz Süt Tankı Paslanmaz Asit Depolama Tankı Paslanmaz Nebati Yağ Depolama Tank Paslanmaz Tank Paslanmaz Su Depoları Üretimi İstediğiniz ebat ve özelliklerde üretimini yaptırıp, uygun gördüğünüz yerlerde Su Depolamak için kullanabileceğiniz Paslanmaz Su Deposu imalatı yapmaktayız. Paslanmaz Su Depoları Paslanmaz Nakil Tankları Paslanmaz Reaktörler Karıştırıcı Tankları Mayalama Tekneleri Süt Pişirme Tankları Toz Mikserleri Meyve Suyu Tankları Kimya Tankları Zeytinyağı Tankları Çikolata Tankları Diğer Paslanmaz Tanklar .

 • Paslanmaz Konveyörler
 • Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar
 • Paslanmaz Tekneler
 • Paslanmaz Makina Ekipmanları
 • Paslanmaz proses sac ekipmanlar

Plastik - Polietilen -Polyester Cam Takviyeli Tank

Plastik Cam takviyeli tank veya havuzlar birçok Sektörde özellikle gıda, balıkçılık, inşaat, arıtma ve kimya endüstrilerine tank, silo ve projeye dayalı ürünlerin yanı sıra tek parça yüzme havuzu üretimi ile hizmet vermektedir .

 • Plastik yer altı ve yer üstü tanklar
 • Fibro tank Gıda Sektöründe Kullanımına hizmet Vermektedir.
 • AQUA tank Özellikle Canlı hayvan balıkçılık sektöründe
 • Chemitank Kimya ve Arıtma Tesisleri İçin Kullanılır
 • FibroPool Plastik Yüzme Havuzu için Kullanılır
loader