• PASLANMAZ (KROM) TANK

  PASLANMAZ SU VE SÜT TANKLARI

  Paslanmaz Su Tankı , Araç Üstü Süt Tankları, Kimyasal Tanklar Paslanmaz Proses Ekipmanları, Plastik Tanklar, Prizmatik Tanklar

  Paslanmaz Tank Galvanizli Tank
 • Polietilen Plastik Tank

  Polyester Cam Takviyeli Tank

  Kimyasal esaslı ,yer altı ve yer üstü Yüzme Havuzu, Fibrotank, Aqua Tank, Chemitank Fibropool

  Polietilen Tank Fiber Cam Esaslı Tank
 • Paslanmaz Endüstriyel Ekipmanlar

  Paslanmaz Proses Ekipmanları

  Paslanmaz konveyör, Paslanmaz borulama, Paslanmaz Silo Paslanmaz tank, Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Tekneler

  Paslanmaz Endüstriyel Ekipman Paslanmaz Proses Ekipman

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin

Teksan Paslanmaz Krom İmalat Grubu

Servis Ve Hizmetlerimiz.

Yatay silindirik Paslanmaz Tank , Pikey silindirik Paslanmaz Tank, Modüler Paslanmaz Tank .

Teksan Krom Paslanmaz Paslanmaz tank İmalatı, Krom tank İmalatı Tank İmalatı Krom Tank Paslanmaz Tank http://www.teksankrompaslanmaz.com info@teksankrompaslanmaz.com stainless vessel stainless storage Ceketli ve Cidarlı Borular: Burada kullanılan "ceketli boru" daha büyük bir çapı boru içine ortak eksenli iç içe daha küçük bir çapı boru içeren, basınçlı borular, bir çift ifade eder. The larger, outer pipe is called the “jacket” and the smaller, inner pipe is called the “core” (see Figure 10-1). Daha büyük, boru dıTeksan Krom Paslanmaz "ceket" denir ve küçük, iç boru (Teksan Krom Paslanmazekil 10-1 bakınız) "çekirdek" olarak adlandırılır. The “core şuid” is the hot material being transported in the particular process. "Çekirdek sıvı", özellikle iTeksan Krom Paslanmazleminde taTeksan Krom Paslanmazınmaları sıcak bir malzemedir. An example would be molten plastic or polymer being pumped to extrusion dies to make fibers or bulk chips. Bir örnek ekstrüzyon lişer veya toplu fiTeksan Krom Paslanmaz yapmak için ölür pompalanan erimiTeksan Krom Paslanmaz plastik veya polimer olacaktır. The “jacket şuid” serves as thermal insulation, and typically is supplied to the jacket as saturated vapor of one of the commercially produced heat transfer oils, such as one of the DowTherms. "Ceketi akıTeksan Krom Paslanmazkan" termal izolasyon olarak hizmet, ve tipik olarak bu tür DowTherms biri olarak ticari olarak üretilen ısı transferi yağlar, birinin doymuTeksan Krom Paslanmaz buhar olarak ceketi ile birlikte verilir. A typical hot oil vapor jacket şuid temperature would be 550°F (290°C.) Pressures are typically moderate, depending on specific şuids used and the process temperature requirements. Tipik bir sıcak yağ buharı ceketi akıTeksan Krom Paslanmazkan sıcaklığı 550 olacaktır ° F (290 ° C) basınçlar spesifik kullanılan sıvı ve iTeksan Krom Paslanmazlem sıcaklığı gerekliliklere bağlı olarak, tipik olarak makuldür. Although the active jacket şuid is normally in the vapor state, it may be pumped through as a liquid. Aktif ceketi sıvı buharı durumda normal olmasına karTeksan Krom Paslanmazın, bir sıvı gibi pompalanan edilebilir. A hot oil boiler system generates the vapor from pumped condensate return. Bir kızgın yağ kazanı sistemi pompalı kondens dönüTeksan Krom Paslanmaz gelen buharı oluTeksan Krom Paslanmazturur. Bir çift duvarlı boru ikincil bir yer boru sistemidir. Bu, bir boru içinde boru ya da iki çapı arasındaki bir halkaya (interstisyel boTeksan Krom Paslanmazluk) ile birlikte, bir dıTeksan Krom Paslanmaz kaplama kaplanmıTeksan Krom Paslanmaz. Iç boru birincil ya da bir taTeksan Krom Paslanmazıyıcı boru ve dıTeksan Krom Paslanmaz boru sekonder ya da muhafaza borusu olarak adlandırılır. Çift duvarlı boru uygulamaların büyük çoğunluğu atık su, yeraltı suyu ve proses güvenliği içermektedir.

 • Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır
 • Kendi kendini onarır ve maliyetleri düşürür
 • Uzun ömürlü kullanım sağlayarak tasarruf sağlar
 • Hijyeniktir, bu sebeple gıda endüstrisinde ve tıpta kullanılır
 • Yüksek mukavemete karşı dayanıklıdır
 • Parlak görünümüyle mimari yapılarda kullanılır
 • Oksidasyona karşı dayanıklıdır

Paslanmaz Endüstriyel Tesis Ekipmanlar.

Bir çift boru arasındaki farklı bir özel uygulama taTeksan Krom Paslanmazıyıcı boru yoluyla, yüksek sıcaklıkta, yüksek viskoziteli sıvı akıTeksan Krom Paslanmazı yapmak için kullanılan bir ceketli boru vardır. Boru dıTeksan Krom Paslanmaz sırayla iç taTeksan Krom Paslanmazıyıcı boru ve içeriğini ısınma, sıcak sıvılar dolaTeksan Krom Paslanmazır. stainless vessel stainless storage Paslanmaz Depolama Tankı Paslanmaz Yağ Tankı Paslanmaz Peroksit Tankı Paslanmaz Su Tankı Paslanmaz Su Depolama Tankı Paslanmaz Süt Tankı Paslanmaz Asit Depolama Tankı Paslanmaz Nebati Yağ Depolama Tank Paslanmaz Tank Ekonomik koşullarda ve istenilen ebatlarda Paslanmaz Meyve Suyu Tankı imalatı yapmaktayız. Paslanmaz Çelik Meyve Suyu Tankı- Paslanmaz Meyve suyu Depolama Tankı-Paslanmaz Meyve suy Stok Tankı-304-316 Kalite Krom Çelik Elma suyu Stok Tankları .

 • Paslanmaz Konveyörler
 • Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar
 • Paslanmaz Tekneler
 • Paslanmaz Makina Ekipmanları
 • Paslanmaz proses sac ekipmanlar

Plastik - Polietilen -Polyester Cam Takviyeli Tank

Plastik Cam takviyeli tank veya havuzlar birçok Sektörde özellikle gıda, balıkçılık, inşaat, arıtma ve kimya endüstrilerine tank, silo ve projeye dayalı ürünlerin yanı sıra tek parça yüzme havuzu üretimi ile hizmet vermektedir .

 • Plastik yer altı ve yer üstü tanklar
 • Fibro tank Gıda Sektöründe Kullanımına hizmet Vermektedir.
 • AQUA tank Özellikle Canlı hayvan balıkçılık sektöründe
 • Chemitank Kimya ve Arıtma Tesisleri İçin Kullanılır
 • FibroPool Plastik Yüzme Havuzu için Kullanılır
loader