• PASLANMAZ (KROM) TANK

  PASLANMAZ SU VE SÜT TANKLARI

  Paslanmaz Su Tankı , Araç Üstü Süt Tankları, Kimyasal Tanklar Paslanmaz Proses Ekipmanları, Plastik Tanklar, Prizmatik Tanklar

  Paslanmaz Tank Galvanizli Tank
 • Polietilen Plastik Tank

  Polyester Cam Takviyeli Tank

  Kimyasal esaslı ,yer altı ve yer üstü Yüzme Havuzu, Fibrotank, Aqua Tank, Chemitank Fibropool

  Polietilen Tank Fiber Cam Esaslı Tank
 • Paslanmaz Endüstriyel Ekipmanlar

  Paslanmaz Proses Ekipmanları

  Paslanmaz konveyör, Paslanmaz borulama, Paslanmaz Silo Paslanmaz tank, Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Tekneler

  Paslanmaz Endüstriyel Ekipman Paslanmaz Proses Ekipman

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin

Teksan Paslanmaz Krom İmalat Grubu

Servis Ve Hizmetlerimiz.

Yatay silindirik Paslanmaz Tank , Pikey silindirik Paslanmaz Tank, Modüler Paslanmaz Tank .

Teksan Krom Paslanmaz Paslanmaz tank İmalatı, Krom tank İmalatı Tank İmalatı Krom Tank Paslanmaz Tank http://www.teksankrompaslanmaz.com info@teksankrompaslanmaz.com stainless vessel stainless storage Silo ve Depolama Tankı Basınçlı kaplar dıTeksan Krom Paslanmaz ortamla önemli ölçüde farklı bir basınçta gaz veya sıvı tutacak Teksan Krom Paslanmazekilde dizayn edilen kapalı bir kaptır. ATeksan Krom Paslanmazırı basınç ve sıcaklık farkı tehlikeli ve birçok ölümcül kazaların meydana gelmesine sebep olacak patlamalara yol açabilmektedir. Sonuç olarak, basınçlı kap tasarımı, imalat ve çalıTeksan Krom Paslanmazma mevzuatı tarafından desteklenen mühendislik yetkilileri tarafından düzenlenir. Bu nedenlerle, basınca dayanıklı bir kap tanımı maksimum güvenli bir iTeksan Krom Paslanmazletime dayanacak basınç ve sıcaklık gibi parametreleri içerir. Basınçlı kaplar teorik olarak hemen her Teksan Krom Paslanmazekilde olabilir, ama küre, silindir ve koni kesitleri yapılmıTeksan Krom Paslanmaz Teksan Krom Paslanmazekiller genellikle yoğun olarak kullanılmaktadır. Genel olarak kullanılan tasarımlarda ortak silindirik gövde üzerinde hemisferik veya torisferik bombeli oluTeksan Krom Paslanmazturulan tanklar yoğun olarak tasarlanmaktadır. Daha karmaTeksan Krom Paslanmazık Teksan Krom Paslanmazekiller güvenli çalıTeksan Krom Paslanmazması için analiz etmesi çok daha zor olan ve genellikle çok daha zor edildiğinden pek tercih edilmezler. Gazlar Basınç altında depolandığında tankların ve tüm basınçlı gaz tüplerin en zayıf noktası olan köTeksan Krom Paslanmazeleri n ortadan kaldırılması durumunda sistem basıncı daha yüksek değerlere kolaylıkla ulaTeksan Krom Paslanmazabilmektedir. Ayrıca Bu köTeksan Krom Paslanmazelerde oluTeksan Krom Paslanmazan ölü noktalar hem yüzey gerilim değerlerini bozmakta hemde stres değerlerinin yoğunlaTeksan Krom Paslanmazmasına ve uniform gerilimin bozulmasına sebep olmaktadır. Küresel yapı dıTeksan Krom Paslanmaz ve iTeksan Krom Paslanmaz streslere karTeksan Krom Paslanmazı oldukça güçlü bir form oluTeksan Krom Paslanmazturmaktadır.

 • Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır
 • Kendi kendini onarır ve maliyetleri düşürür
 • Uzun ömürlü kullanım sağlayarak tasarruf sağlar
 • Hijyeniktir, bu sebeple gıda endüstrisinde ve tıpta kullanılır
 • Yüksek mukavemete karşı dayanıklıdır
 • Parlak görünümüyle mimari yapılarda kullanılır
 • Oksidasyona karşı dayanıklıdır

Paslanmaz Endüstriyel Tesis Ekipmanlar.

Küresel yapıların iç ve dıTeksan Krom Paslanmaz yüzey gerilim dağılımlarına karTeksan Krom Paslanmazı hiçbir zayıf noktası olmamaktadır. Serbest düTeksan Krom Paslanmazme altında veya doğal olarak meydana gelen kabarcıklarda oluTeksan Krom Paslanmazan küre Teksan Krom Paslanmazeklinde her türlü yüzey gerilimi eTeksan Krom Paslanmazitlenmektedir. Ayrıca aynı hacmi içine alan en küçük yüzey alanıda küre Teksan Krom Paslanmazekline sahip olduğundan dolayı birim hacim baTeksan Krom Paslanmazına düTeksan Krom Paslanmazen yüzey alanıda küresel tanklarda minimum değerlere sahiptir. Bu durum küresel tanklarda sıcak olan iç ortamdan soğuk olan dıTeksan Krom Paslanmaz ortamlara olan ısı transfer alanının silindirik ve dikdörtgensel yapılı tanklara göre daha az olması manasınada gelmektedir. Teorik olarak, aynı kalınlıkta bir küresel bir basınç kabı silindirik bir basınç kabının yaklaTeksan Krom Paslanmazık olarak iki katı daha fazla gerilim değerlerine dayanabilmektedir . Bununla birlikte, küresel bir Teksan Krom Paslanmazekli üretmek hem teknik olarak daha zordur ve bu nedenlede daha pahalıdır . Bu yüzden en yayagın olarak basınçlı kaplar silindirik formda olup silindirin kapakları yarı eliptik , torisferik veya küresel olarak imal edilmektedir. Daha küçük basınçlı kaplar ise basit bir boru ve iki yanınada düz kesiTeksan Krom PaslanmazlmiTeksan Krom Paslanmaz iki kapaklar monte edilerek yapılabilinir . Bu kapların bir dezavantajı, örneğin bir 1000 litre , 250 barlık olarak düTeksan Krom PaslanmazünülmüTeksan Krom Paslanmaz düz kapaklar konularak üretilmiTeksan Krom Paslanmaz bir silindirik tank tasarımında en ekonomik olan basınca dayanıklı bir kap 914,4 milimetrelik bir kalınlığa sahip olmak zorundadır , böylesi büyük kalınlıklara sahip olması nedeniylede çok daha pahalı olmaktadırlar . Aynı ürün 2:1 yarı eliptik kubbeli kapaklar konularak imal edildiğinde ise kapaklarda dahil olmak üzere cidar kalınlığı 701.8 milimetre olmaktdır . Bu ürün küresel tank olarak imal edilmesi durumunda ise cidar kalınlığı 396.2 milimetre olarak son derece ekonomik olabilecek değerlere düTeksan Krom Paslanmazmektedir. stainless vessel stainless storage Paslanmaz Depolama Tankı Paslanmaz Yağ Tankı Paslanmaz Peroksit Tankı Paslanmaz Su Tankı Paslanmaz Su Depolama Tankı Paslanmaz Süt Tankı Paslanmaz Asit Depolama Tankı Paslanmaz Nebati Yağ Depolama Tank Paslanmaz Tank .

 • Paslanmaz Konveyörler
 • Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar
 • Paslanmaz Tekneler
 • Paslanmaz Makina Ekipmanları
 • Paslanmaz proses sac ekipmanlar

Plastik - Polietilen -Polyester Cam Takviyeli Tank

Plastik Cam takviyeli tank veya havuzlar birçok Sektörde özellikle gıda, balıkçılık, inşaat, arıtma ve kimya endüstrilerine tank, silo ve projeye dayalı ürünlerin yanı sıra tek parça yüzme havuzu üretimi ile hizmet vermektedir .

 • Plastik yer altı ve yer üstü tanklar
 • Fibro tank Gıda Sektöründe Kullanımına hizmet Vermektedir.
 • AQUA tank Özellikle Canlı hayvan balıkçılık sektöründe
 • Chemitank Kimya ve Arıtma Tesisleri İçin Kullanılır
 • FibroPool Plastik Yüzme Havuzu için Kullanılır
loader