Paslanmaz Tank İmalatı

Depo içi pürüzsüz olduğundan çelik su deposu kir tutmaz, bakteri üretmez. Sızdırma yapmadığından en kaliteli depolamayı sağlar. 500 litre ile 100.000 litre arası farklı kapasitelerde olup her ihtiyaca cevap verir. Yatay, dikey ve prizmatik çelik su deposu modelleri olup iç ve dış mekânlara uygundur. Depolar arası bağlantılar sorunsuz yapılır. Depo içi temizliği kolaydır. Montajı kolay ve kısa sürelidir.

paslanmaz tank

Paslanmaz Konveyör Taşıma Sistemleri

Sağlam Ve Sağlıklı Çelik Su Depoları Su deposu olarak en güvenilir ve en sağlıklı depo olan çelik su deposu, koku yapmayan, kirlenmeyen ve suyu ilk kalitesi ile muhafaza eden en popüler depolardır. Binalarda, iş yerlerinde, hastane ve alışveriş merkezlerinde, tarım ve hayvancılıkta hijyenik bir şekilde su depolama sorununu kökünden çözen çelik su deposu, AISI 304-316 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Kaynak bölgeleri argon kaynak ile yapılmakta olup, iç yüzeyinde ve kaynak bölgelerinde kesinlikle paslanma yaşanmaz. Çelik Su Deposunun Özellikleri Paslanma ve korozyona karşı mükemmel seviyede dayanıklıdır. Gıda sektörü için onaylı AISI 304-316 çelik sactan üretilmektedir.

    Teksan Krom Paslanmaz Dikey Paslanmaz Tank Yatay Paslanmaz Tank Prizmatik Tanklar Paslanmaz Su Deposu(Tankı) Terazili Süt Toplama Tankı Araç Üstü Süt Toplama Tankı Ürün Rafları Prizmatik Araç Üstü Süt Tankı Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Karışıtırıcılar Mayalama Tekneleri Süzme Yoğurt Tankı Kase Yoğurt Arabası Endüstriyel Ekipmanlar info@teksankrompaslanmaz.com 0 532 0 665 668 http://www.teksankrompaslanmaz.com/\2.el-paslanmaz-tank.html

Paslanmaz ve Krom Ürünler

Paslanmaz Krom Bant Konveyör
Mikrop barındırmayan ve kir tutmayan krom su depoları, güneş ışığına dayanıklı ve suyu uzun süre sağlıklı bir şekilde muhafaza eden depolar olarak birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Su sıkıntısına son vermek krom su depoları ile mümkündür. Ekonomik krom su deposu fiyatları ile satın alacağınız su depolarında dilediğiniz kadar suyu depolayabilir, kullanacağınız zaman depolandığı günkü kalitede suyunuzu kullanabilirsiniz. Krom su deposu fiyatları ve özellikleri ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen firmamızı arayın.Paslanmaz Çelik Inox Depo Özellikleri: Gıdaya uygun AISI 304 – 316 kalite paslanmaz çelik sacdan imal edilmektedir. Paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklıdır. Sızdırma yapmaz. Depo iç ve dış yüzeyi kaygan ve pürüzsüzdür; kolay kir tutmaz. 500 L – 100.000 L aralığında ihtiyaç duyulan tonajda üretim yapılabilmektedir. Depolarda hidrofor bağlantısı, tahliye çıkışları, seviye gösterge çıkışları mevcuttur. Depo içerisine girilerek temizlik vs. çalışmalar için uygun genişlikte menhol mevcuttur. Depolar arası bağlantıya uygundur. Birden fazla depo sorunsuz şekilde bir arada kullanılabilir. Yatay silindirik, dikey silindirik ve prizmatik olarak imal edilmektedir. Yerinde montaj yapılabilmektedir. Karıştırıcılı olarak imal edilebilmektedir.

paslanmaz tanklar
Paslanmaz Ekipmanlar
Paslanmaz Krom Depolar
User

7/24 Sipariş ve Teknik Destek

Sipariş ve Teknik Destek İçin

+90 532 0 665 668 info@teksankrompaslanmaz.com

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin
loader