Paslanmaz Tank İmalatı

Depo iç ve dış yüzeyi pürüzsüz ve kaygan yapıdadır. Kir, pas vb. tutmamaktadır. 500 litreden başlayarak 100.000 litre (100 ton) kapasiteye kadar üretimlerimiz yapılmaktadır. Depolarda hidrofor bağlantısı, tahliye çıkışları, seviye gösterge çıkışları vb. ek çıkışlar isteğe özel olarak konulabilmektedir. Depo içerisine girilerek kolay bir şekilde temizlenmeye uygun olarak üretilmektedir. İşletme sıcaklığı ve basıncı Kap boyutları Malzeme özellikleri Başlık türü (Küresel Başlık, Elipsoidal Başlık, Konik Kısım, Torisferik Başlık) Boru bağlantı ağız boyutları ve basınç sınıfı İklim koşulları (rüzgar, deprem ve zemin özelliği)

paslanmaz tank

Paslanmaz Konveyör Taşıma Sistemleri

NE ZAMANDIR PASLANMAZ SU DEPOSU ÜRETMEKTEYİZ? 2006 yılında kurulan firmamız polietilen, polyester ve paslanmaz depolar üretmektedir. Paslanmaz su deposu üretimlerinde binlerce memnun müşterimiz ile firmamız diğer üreticilerden ayrılmaktadır. Evsel, endüstriyel ve sanayi alanında hazır ve özel projelendirme ile üretilen depolarımız ile kendini kanıtlamış bir firmayız. PASLANMAZ SU DEPOLARININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR? Gıdaya uygun AISI 304 L ve 316 L paslanmaz çelik saçtan üretimlerimiz yapılmaktadır. Paslanmaya, korozyona, farklı sıvıların mukavemetine, darbelere ve basınçlı yapıda çalışmaya uygundur. Sızdırma yapmayan özel yapısı ve kaynak yerleri ile güvenli kullanım sunmaktadır.

    Teksan Krom Paslanmaz Dikey Paslanmaz Tank Yatay Paslanmaz Tank Prizmatik Tanklar Paslanmaz Su Deposu(Tankı) Terazili Süt Toplama Tankı Araç Üstü Süt Toplama Tankı Ürün Rafları Prizmatik Araç Üstü Süt Tankı Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Karışıtırıcılar Mayalama Tekneleri Süzme Yoğurt Tankı Kase Yoğurt Arabası Endüstriyel Ekipmanlar info@teksankrompaslanmaz.com 0 532 0 665 668 http://www.teksankrompaslanmaz.com/\yakit-tanklari.html

Paslanmaz ve Krom Ürünler

Paslanmaz Krom Bant Konveyör
Paslanmaz Nakil Tankı - Paslanmaz Süt Taşıma Tankı - Paslanmaz Süt Nakil Tankı - Araç Üstü Süt Taşıma Tankı - Paslanmaz Nakil Deposu - Paslanmaz Nakil Kazanı- Paslanmaz Su Taşıma Tankı-Paslanmaz Su Nakil Tankı- Paslanmaz Su Taşıma Deposu- Krom Nakil Tankı- Krom Su Taşıma Tankı-Paslanmaz Tanker- Krom Tanker-Krom Süt Taşıma Tankı-Paslanmaz Araç iÇİ Süt Taşıma-Paslanmaz İzoleli Süt Tankı-Paslanmaz Cidarlı Süt Tankı-sütçü, süt tankarı Özel İmalat 304-316 crni İnox Süt Taıma Tankları SÜT NAKİL TANKI- SÜT TAŞIMA TANKLARI KALINLIK ÇOK ÖNEMLİDİR ARAC ÜSTÜNDE ÇOK ASIRI YUK TASIDIKLARI İÇİN 2 MM DEN ASAGI SÜT TAŞIMA TANKI OLMAZ Paslanmaz Tank Nedir?

paslanmaz tanklar
Paslanmaz Ekipmanlar
Paslanmaz Krom Depolar
User

7/24 Sipariş ve Teknik Destek

Sipariş ve Teknik Destek İçin

+90 532 0 665 668 info@teksankrompaslanmaz.com

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin
loader