• PASLANMAZ (KROM) TANK

  PASLANMAZ SU VE SÜT TANKLARI

  Paslanmaz Su Tankı , Araç Üstü Süt Tankları, Kimyasal Tanklar Paslanmaz Proses Ekipmanları, Plastik Tanklar, Prizmatik Tanklar

  Paslanmaz Tank Galvanizli Tank
 • Polietilen Plastik Tank

  Polyester Cam Takviyeli Tank

  Kimyasal esaslı ,yer altı ve yer üstü Yüzme Havuzu, Fibrotank, Aqua Tank, Chemitank Fibropool

  Polietilen Tank Fiber Cam Esaslı Tank
 • Paslanmaz Endüstriyel Ekipmanlar

  Paslanmaz Proses Ekipmanları

  Paslanmaz konveyör, Paslanmaz borulama, Paslanmaz Silo Paslanmaz tank, Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Tekneler

  Paslanmaz Endüstriyel Ekipman Paslanmaz Proses Ekipman

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin

Teksan Paslanmaz Krom İmalat Grubu

Servis Ve Hizmetlerimiz.

Yatay silindirik Paslanmaz Tank , Pikey silindirik Paslanmaz Tank, Modüler Paslanmaz Tank .

Teksan Krom Paslanmaz Paslanmaz tank İmalatı, Krom tank İmalatı Tank İmalatı Krom Tank Paslanmaz Tank http://www.teksankrompaslanmaz.com info@teksankrompaslanmaz.com stainless vessel stainless storage Özellikleri Paslanmaz çelik tankların kullanımı oldukça basittir. Onları pistten doldurup mühürlersiniz. İçindeki malzemeye erişmeniz gerektiğinde, pervaneyi açar ve dışarı çıkarmak için pompalar gibi istediğiniz sayıda aksesuar kullanırsınız. Ek olarak, basınç seviyelerini göstergeler ve dijital okumalarla takip edebilirsiniz. Türleri Uygulamalarına bağlı olarak özellikleri farklı olan birçok farklı paslanmaz tank türü vardır. Paslanmaz Çelik Depolama Tankı Paslanmaz çelik depolama tankları, genellikle daha büyük miktarlarda sıvı veya gaz tutmak için kullanılır. Depolama tankları boyutları, şekilleri ve uygulamalarında önemli ölçüde farklılık gösterir. Hidrolik basınçtan kaynaklanan gerilime dayanmak için çoğunlukla silindir şeklinde üretilirler. Çok küçük atık kutularından dev milyonlarca galonluk paslanmaz çelik silolara kadar çeşitlilik gösterir . mikser Paslanmaz çelik karıştırıcılar farklı maddeleri bir araya getirmek için kullanılır. Mikserler genellikle gıda işlemede büyük miktardaki malzemeleri karıştırmak ve birleştirmek için kullanılır. Bunu motorla çalışan bir pervane kullanarak yaparlar. Gıda Sınıfı Tankı Gıda sınıfı tanklar, süt tankları gibi temiz, steril ve sıcaklık kontrollü bir depolama ortamına ihtiyaç duyan bozulabilir ürünleri tutmak için özel olarak üretilmiştir. Silo Genellikle en büyük depolama tankı tipi olan bir silo tipik olarak çiftliklerde bulunur. Bu tip paslanmaz çelik kap silindiriktir ve dikey durur. Silolar, süt, gıda ve içecek endüstrilerinde sıvı veya katı madde tutabilirler. Çoğu zaman, hayvan yemi ve bitkileri depolarlar. Paslanmaz çelik Kazan Fıçılar çoğunlukla şarap imalathanelerinde, bira fabrikalarında ve içki fabrikalarında bulunur. Arıtma işlemi sırasında alkol tutarlar ve boyut ve şekil bakımından önemli ölçüde değişebilirler.

 • Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır
 • Kendi kendini onarır ve maliyetleri düşürür
 • Uzun ömürlü kullanım sağlayarak tasarruf sağlar
 • Hijyeniktir, bu sebeple gıda endüstrisinde ve tıpta kullanılır
 • Yüksek mukavemete karşı dayanıklıdır
 • Parlak görünümüyle mimari yapılarda kullanılır
 • Oksidasyona karşı dayanıklıdır

Paslanmaz Endüstriyel Tesis Ekipmanlar.

Paslanmaz Çelik Çöp Kovası Atık kaplar ve mutfak depolama dahil olmak üzere bir dizi farklı uygulama için kullanılan paslanmaz çelik bidonlar. Paslanmaz Çelik Su Deposu Su tankları içme suyunu, sulama suyunu, yangın hidrantları için suyu, çiftçiliği veya yiyecek hazırlamada kullanılan suyu tutmak için kullanılır. Zeminin üstünde ve altında bulunurlar ve suyun içilebilir kalmasını sağlamak için düzenli olarak izlenirler. Küçük Paslanmaz Çelik Tank Tipik olarak, küçük paslanmaz çelik tanklar, bir dereceli paslanmaz çelik kullanılarak ince duvarlı, silindirik veya tambur benzeri bir şekilde inşa edilir. Sadece bir tür paslanmaz çelik yoktur. Daha ziyade, "paslanmaz çelik" terimi, tümü en az% 10,5 krom olan bir dizi krom bazlı çelik alaşımına karşılık gelir. Bunun dışında ve çoğunlukla demir cevheri olmaları nedeniyle, paslanmaz çelik türleri kısmen alüminyum, karbon, nikel, molibden ve / veya silikon gibi çeşitli farklı malzemelerden oluşabilir. Yakıt tankı Yakıt tankları veya benzin tankları otomobillerde bulunur ve aracın yakıtını tutar. Benzinlerin havaya yayılmasını önlemek için hava geçirmezdirler. Benzin difüzyonu gazı boşa harcar ve çevreye zarar verir, bu nedenle benzin tankları bu soruna karşı korumak için alüminyum veya çinko ile kaplanır. Korozyona, çatlamaya ve dökülmeye karşı uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. .

 • Paslanmaz Konveyörler
 • Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar
 • Paslanmaz Tekneler
 • Paslanmaz Makina Ekipmanları
 • Paslanmaz proses sac ekipmanlar

Plastik - Polietilen -Polyester Cam Takviyeli Tank

Plastik Cam takviyeli tank veya havuzlar birçok Sektörde özellikle gıda, balıkçılık, inşaat, arıtma ve kimya endüstrilerine tank, silo ve projeye dayalı ürünlerin yanı sıra tek parça yüzme havuzu üretimi ile hizmet vermektedir .

 • Plastik yer altı ve yer üstü tanklar
 • Fibro tank Gıda Sektöründe Kullanımına hizmet Vermektedir.
 • AQUA tank Özellikle Canlı hayvan balıkçılık sektöründe
 • Chemitank Kimya ve Arıtma Tesisleri İçin Kullanılır
 • FibroPool Plastik Yüzme Havuzu için Kullanılır
loader