Paslanmaz Tank İmalatı

Alkollü İçecek Çözümlerimiz Ambalaj Çözümlerimiz Asit Çözümlerimiz Enerji Çözümlerimiz Gıda Çözümlerimiz İlaç Çözümlerimiz Kimya Çözümlerimiz Mineral İşleme Çözümlerimiz Plastik Çözümlerimiz Süt Ürünleri Çözümlerimiz Prosesinizin İhtiyaçlarına Özel Çözüm Yüksek basınç ve vakum altında çalışabilen, paslanmaz veya karbon çelik reaktörler, sıklıkla kimya ve gıda sektörlerinde kullanılır. Isıtma veya soğutma ceketli, basınca ve yüksek derecelerde sıcaklıklara uygun, korozyon direnci yüksek Teksan Krom Paslanmaz reaktörlerinin tamamı, uluslararası standartlara uygun olarak imal edilmektedir.

paslanmaz tank

Paslanmaz Konveyör Taşıma Sistemleri

1 – 80 m3 kapasite aralığında Isıtma ve soğutma: Dış gövdede ceketli veya yarım boru serpantin, iç gövdede dikişsiz borudan serpantin Termosifon soğutmalı mekanik salmastra veya yumuşak salmastralı Demonte edilebilen Karıştırıcı kanat ve dalgakıranlar Özel dizayn edilmiş Kovan konstrüksiyonu Dolgulu Kolon veya Kondanserli İsteğe bağlı CE belgeli teslim edilebilmektedir. Prosesiniz İçin Diğer Endüstriyel Çözümlerimizi Görün Teksan Krom Paslanmaz Reaktörler genel olarak aşağıdaki proseslerde kullanılır. Prosesinize özel diğer çözümlerimizi görmek için, aşağıdaki listeden kendi prosesinizi seçebilirsiniz:

    Alkollü İçecek Çözümlerimiz Asit Çözümlerimiz Gıda Çözümlerimiz İlaç Çözümlerimiz İleri Materyaller Çözümlerimiz Katı Yağ Çözümlerimiz Kimya Çözümlerimiz Kozmetik Çözümlerimiz Meyve Suyu Çözümlerimiz Sos Çözümlerimiz Süt Ürünleri Çözümlerimiz Zeytinyağı Çözümlerimiz Yüksek Verim, Uzun Ömür Uzman bir kadroya ve güçlü veritabanına sahip olan Teksan Krom Paslanmaz, müşterilerine, proseslerinde kullanılması en uygun mikser çözümünü seçmelerinde, hem deneyimi hem de detaylı analizleri ile yardımcı olmaktadır. Mevcut karıştırıcılı tankların yenilenmesi veya potansiyel yeni mikser tankı alımlarınızda, bizden teklif almadan tank satın almayın!

Paslanmaz ve Krom Ürünler

Paslanmaz Krom araç üstü süt tankı
Her İhtiyaca Uygun İster 500 litre, ister 50 ton olsun, en küçük kapasitelerden, en yüksek karıştırma hızlarına kadar, mobil, sabit, dikey, yatay, endüstriyel, hijyenik, paslanmaz veya karbon çelik demeden, Teksan Krom Paslanmaz’nun terzi usulü, özel tasarım mikserleri her türlü karıştırma ihtiyacınız için idealdir. Konik taban: İdeal olarak koni açısının homojen akış için 15° ‘den az olması beklenir. Karıştırıcı altından ürün çıkışı yapılacak durumlarda 30 °’ den küçük herhangi bir açı da kabul edilebilir. Bir koni çok derinse, içinde iyi bir karışım sağlamak çok daha zor hale gelir. Bombeli Taban: Genellikle bombeli bir taban, tankta keskin açılar olmadığından katı süspansiyon için daha iyidir, bu nedenle ölü noktaları ortadan kaldırır. Fakat aynı şey, yuvarlatılmış konik tabanla da elde edilebilir. Bombeli tabanlar, basınçlı uygulamalar için daha uygun görülür. Bölmeler: Bir koni / yuvarlak dipli tank çok derinse, iyi eksenel karıştırmayı teşvik etmek ve girdap oluşumunu önlemek için bölmeler de tankın içine yerleştirilebilir.

paslanmaz tanklar
Paslanmaz Ekipmanlar
Paslanmaz Krom Depolar
User

7/24 Sipariş ve Teknik Destek

Sipariş ve Teknik Destek İçin

+90 532 0 665 668 info@teksankrompaslanmaz.com

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin
loader