• PASLANMAZ (KROM) TANK

  PASLANMAZ SU VE SÜT TANKLARI

  Paslanmaz Su Tankı , Araç Üstü Süt Tankları, Kimyasal Tanklar Paslanmaz Proses Ekipmanları, Plastik Tanklar, Prizmatik Tanklar

  Paslanmaz Tank Galvanizli Tank
 • Polietilen Plastik Tank

  Polyester Cam Takviyeli Tank

  Kimyasal esaslı ,yer altı ve yer üstü Yüzme Havuzu, Fibrotank, Aqua Tank, Chemitank Fibropool

  Polietilen Tank Fiber Cam Esaslı Tank
 • Paslanmaz Endüstriyel Ekipmanlar

  Paslanmaz Proses Ekipmanları

  Paslanmaz konveyör, Paslanmaz borulama, Paslanmaz Silo Paslanmaz tank, Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Tekneler

  Paslanmaz Endüstriyel Ekipman Paslanmaz Proses Ekipman

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin

Teksan Paslanmaz Krom İmalat Grubu

Servis Ve Hizmetlerimiz.

Yatay silindirik Paslanmaz Tank , Pikey silindirik Paslanmaz Tank, Modüler Paslanmaz Tank .

Teksan Krom Paslanmaz Paslanmaz tank İmalatı, Krom tank İmalatı Tank İmalatı Krom Tank Paslanmaz Tank http://www.teksankrompaslanmaz.com info@teksankrompaslanmaz.com stainless vessel stainless storage Buhar ve Kızgın Yağ Kazanları: Yüksek Basınçlı Buhar Kazanlarımız , 1000-15000 kg/saat buhar kapasitesinde ve 16 bar' a kadar işletme basıncında 14 ayrı boyutta tasarlanmıştır. İstenildiğinde daha yüksek işletme basınçlarında ve yüksek kapasitelerde de imal edilebilir. Buharlaşma yüzeyleri ve buhar haznesi, kuru doymuş buhar üretecek şekilde boyutlandırılmıştır. Kazanlar büyük su hacimleri sayesinde özel bol buhar gerektiren teisslerde kullanılabilmektedirler. Kazanlar, "eşit ısıl gerilim" esasına göre dizayn edildiklerinden, duman boruları aynalara tamamiyle kaynaklıdır ve doğalgaza uygundur. Yanma, arkası kapalı külhan içinde yapılır. Külhanda alev iki geçiş yapmaya zorlanarak bünyesinde yanmamış yakıt kalmaması sağlanır. Yakıtın her zerresinin tam yakılması "mükemmel yanma" sağlar. Üçüncü ve son geçiş alev duman boruları içinde gerçekleşir. Boru içine yerleştirilmiş "gaz oyalayıcı türbülatörler" sayesinde hızları artırılan sıcak gazlar, kalan enerjilerini taşınım şeklinde suya aktararak, duman sandığına ulaşırlar. Bu özel yanma ve ısı transfer biçimi, kazan randımanını %86' e ulaştırır. Yüksek basınçlı asınçlı buhar kazanları, istek üzerine pompa grubu, brülör, kontrol panosu ve armatürleri ile birlikte komple, elektrik-mekanik bağlantıları bir şasi üzerinde "paket ünite" şeklinde de teslim edilebilmektedir. Paslanmaz olarak imal edilmektedir. Kimya ve Gıda sanayinde tercih edilmektedir. Üretim yada karışım yapılacak hammaddeye göre 304 ya da 316 kalite paslanmaz kullanılmaktadır.

 • Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır
 • Kendi kendini onarır ve maliyetleri düşürür
 • Uzun ömürlü kullanım sağlayarak tasarruf sağlar
 • Hijyeniktir, bu sebeple gıda endüstrisinde ve tıpta kullanılır
 • Yüksek mukavemete karşı dayanıklıdır
 • Parlak görünümüyle mimari yapılarda kullanılır
 • Oksidasyona karşı dayanıklıdır

Paslanmaz Endüstriyel Tesis Ekipmanlar.

Ürünler Paslanmaz Su Depoları - Modüler Su Deposu - Prizmatik Su Deposu - Silindirik Su Deposu - Kaynaklı Su Deposu Paslanmaz İmalatı - Özel İmalatlar * Çöp Kovası * Mısır Haşlama Arabası - Yağ Ayırıcı - Et Entegre * Et Taşıma Arabası * Et Asma Arabası * İşkembe Taşıma Arabası - Paslanmaz Merdivenler - Izgaralar Karıştırma Kazanları ürünü bir yerden diğer bir yere taşımak veya bekletmek, aynı zamanda depolamak amaçlı geniş kullanılır. Kazanlar çelik saç veya paslanmaz çelik malzeme kullanılır. Karıştırma Kazanları Resimleri Geniş su ve buhar hacmi Püskürtmeli ve dönel tip, fuel-oil brülörü kullanımına uygun dizayn Su duvarlı (wet-back) alev gömleği Yüksek verimlilik (minimum %86) 1.000 kg/h - 15.000 kg/h kapasiteli 16 bar' a kadar standart çalışma basıncı, daha yüksek basınçlar için isteğe göre dizayn Kullanım alanları: Tekstil sanayii, Kimya sanayii, Gıda sanayii, İlaç sanayii, v.s. Basınç Aralığı : 0.5 atu - 16 atu Yakıt tipi : Sıvı yakıt - Doğalgaz - LPG Tank İmalatı : Yeraltı ve Yerüstü LPG ve Atmosferik Tankların imalat ve montajı, her türlü paslanmaz gıda ve endustriyel Tankların imalat ve montajının fabrikamızda veya yerinde yapım işleri Tank imalatımız Türk Standarlarına uygundur. Çeşitli Tankların imalatı hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki başlıklara bakınız. Yaptığımız işleri görmek için Referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Paslanmaz Tank Yakıt Tankı gıda tankı hava tankı Küresel tank Atmosferik Tank çelik tank kostik tankı Lpg tankı Likit tankı Su tankı Su Deposu Petrol tankı Silindirik tank Silo Otoklav Yeraltı Tank Yerüstü Tank Tank Nedir Tank Nerelerde Kullanılır .

 • Paslanmaz Konveyörler
 • Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar
 • Paslanmaz Tekneler
 • Paslanmaz Makina Ekipmanları
 • Paslanmaz proses sac ekipmanlar

Plastik - Polietilen -Polyester Cam Takviyeli Tank

Plastik Cam takviyeli tank veya havuzlar birçok Sektörde özellikle gıda, balıkçılık, inşaat, arıtma ve kimya endüstrilerine tank, silo ve projeye dayalı ürünlerin yanı sıra tek parça yüzme havuzu üretimi ile hizmet vermektedir .

 • Plastik yer altı ve yer üstü tanklar
 • Fibro tank Gıda Sektöründe Kullanımına hizmet Vermektedir.
 • AQUA tank Özellikle Canlı hayvan balıkçılık sektöründe
 • Chemitank Kimya ve Arıtma Tesisleri İçin Kullanılır
 • FibroPool Plastik Yüzme Havuzu için Kullanılır
loader