• PASLANMAZ (KROM) TANK

  PASLANMAZ SU VE SÜT TANKLARI

  Paslanmaz Su Tankı , Araç Üstü Süt Tankları, Kimyasal Tanklar Paslanmaz Proses Ekipmanları, Plastik Tanklar, Prizmatik Tanklar

  Paslanmaz Tank Galvanizli Tank
 • Polietilen Plastik Tank

  Polyester Cam Takviyeli Tank

  Kimyasal esaslı ,yer altı ve yer üstü Yüzme Havuzu, Fibrotank, Aqua Tank, Chemitank Fibropool

  Polietilen Tank Fiber Cam Esaslı Tank
 • Paslanmaz Endüstriyel Ekipmanlar

  Paslanmaz Proses Ekipmanları

  Paslanmaz konveyör, Paslanmaz borulama, Paslanmaz Silo Paslanmaz tank, Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Tekneler

  Paslanmaz Endüstriyel Ekipman Paslanmaz Proses Ekipman

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin

Teksan Paslanmaz Krom İmalat Grubu

Servis Ve Hizmetlerimiz.

Yatay silindirik Paslanmaz Tank , Pikey silindirik Paslanmaz Tank, Modüler Paslanmaz Tank .

Teksan Krom Paslanmaz Paslanmaz tank İmalatı, Krom tank İmalatı Tank İmalatı Krom Tank Paslanmaz Tank http://www.teksankrompaslanmaz.com info@teksankrompaslanmaz.com stainless vessel stainless storage Dekantörler ve Dekantör Sistemleri: Dekantör, eski ayırma sistemlerine göre daha yüksek verimle çalışarak üründen, zamandan ve enerjiden tasarruf ederek yeni teknolojinin avantajlarını sunmaktadır. Endüstrinin büyümesiyle artan işçilik giderleri, kapasite artırma ihtiyacı, zamanı geçmiş kesikli (batch) temizleme ve ayırma tekniklerinin yetersiz kalması sürekli (kontinü) işlemeye geçişi gerektirmiştir. Sürekli işlemeyi sağlayan dekantörler, bu sorunları ortadan kaldırarak her türlü gereksinime cevap vermektedir. Dekantör santrifüj; yüksek hızda dönen tambur ve tamburla aynı eksende farklı hızda dönen helezon, hız farkını ayarlayan tahrik grubu ile dönen elemanları taşıyan gövdeden meydana gelir. Ayrılacak olan katı-sıvı yada katı-sıvı-sıvı süspansiyonu dekantöre ait dönerli besleme haznesine besleme borusuyla girer. Merkezkaç kuvvetinin etkisiyle süspansiyon helezon besleme haznesinden tambura girer ve tambur yüzeyine doğru özgül ağırlıklar farkıyla katmanlaşır. Çöken katı helezon vasıtasıyla konik kısımdan dışarıya taşınırken, ayrılan sıvı yada sıvı-sıvı( ağır ve hafif sıvı, örnek yağ ve su) tamburun silindir bölümünün bitiminden seviyesi ayarlanabilir plakalardan boşalır. * Tambur ve helezon arasındaki hız farkı diferansiyel hız olarak tanımlanır.

 • Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır
 • Kendi kendini onarır ve maliyetleri düşürür
 • Uzun ömürlü kullanım sağlayarak tasarruf sağlar
 • Hijyeniktir, bu sebeple gıda endüstrisinde ve tıpta kullanılır
 • Yüksek mukavemete karşı dayanıklıdır
 • Parlak görünümüyle mimari yapılarda kullanılır
 • Oksidasyona karşı dayanıklıdır

Paslanmaz Endüstriyel Tesis Ekipmanlar.

aksaray paslanmaz tank Dekantörün Kullanım Alanları Dekantörler çok farklı endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Dekantörler; sıvı karışımların birbirinden ayrılmasında, katıların konsantresi ve susuzlaştırılmasında, sınıflandırma ve bileşenlerin ekstraksiyonunda uygulanmaktadır. Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisleri İçin Dekantörler Endüstri atık suları faaliyet alanlarına göre çok farklılık gösterebilmektedir. Çeşitli endüstriyel faaliyetler için önem taşıyan parametreler ve deşarj standartları Su Kirliliği Kontrol Yönetmeliğince belirtilmektedir. Endüstriyel arıtma tesislerinde dekantörle susuzlaştırma işlemi, çamurun su içeriğinin azaltılması için uygulanan mekanik - dinamik bir işlemdir. Dekantörler ; PASLANMAZ KROM BAL VE PEKMEZ TANKLARI —Bal depolama ve dinlendirme tankları —Bal süzme tankları PASLANMAZ KROM ÇİKOLATA TANKLARI Firmamız çikolata sektörüne Karışıcılı ve Kendinden Isıtmalı Proses Tankları üretmektedir. Tankların taban ve yan yüzeyleri ısıtma ceketleriyle donatılmıştır. Tankın tepesinde bulunan redaktörlü motor tank içerisindeki özel çikolata karıştırıcısı ve sıyırıcıya hareket vermekte, bu karıştırma sistemi ile donmayı engelleyerek kusursuz bir homojen karışım sağlamaktadır. Tankların yüzeylerinin yanı sıra boşaltım boruları da cidarlı olarak imal edilmektedir, böylece çikolatanın daima sıvı halde kalması sağlanmaktadır. Şişirme teknolojisiyle üretilen ısıtma ceketleri dar kanalları ile hız,verim ve tasarruf sağlamaktadır.Tankların ceketlerinde dolaşacak sıcak su dahili veya harici haznelerde rezistans ile hazırlanır pompa ile ceket kanallarına gönderilir.Tanklar özellikleri doğrultusunda camyünü ve poliüretan ile izole edilmektedir. Dizayn paslanmaz tank ayrıca sektörde kullanılan birçok proses tankını da imal etmektedir. .

 • Paslanmaz Konveyörler
 • Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar
 • Paslanmaz Tekneler
 • Paslanmaz Makina Ekipmanları
 • Paslanmaz proses sac ekipmanlar

Plastik - Polietilen -Polyester Cam Takviyeli Tank

Plastik Cam takviyeli tank veya havuzlar birçok Sektörde özellikle gıda, balıkçılık, inşaat, arıtma ve kimya endüstrilerine tank, silo ve projeye dayalı ürünlerin yanı sıra tek parça yüzme havuzu üretimi ile hizmet vermektedir .

 • Plastik yer altı ve yer üstü tanklar
 • Fibro tank Gıda Sektöründe Kullanımına hizmet Vermektedir.
 • AQUA tank Özellikle Canlı hayvan balıkçılık sektöründe
 • Chemitank Kimya ve Arıtma Tesisleri İçin Kullanılır
 • FibroPool Plastik Yüzme Havuzu için Kullanılır
loader