• PASLANMAZ (KROM) TANK

  PASLANMAZ SU VE SÜT TANKLARI

  Paslanmaz Su Tankı , Araç Üstü Süt Tankları, Kimyasal Tanklar Paslanmaz Proses Ekipmanları, Plastik Tanklar, Prizmatik Tanklar

  Paslanmaz Tank Galvanizli Tank
 • Polietilen Plastik Tank

  Polyester Cam Takviyeli Tank

  Kimyasal esaslı ,yer altı ve yer üstü Yüzme Havuzu, Fibrotank, Aqua Tank, Chemitank Fibropool

  Polietilen Tank Fiber Cam Esaslı Tank
 • Paslanmaz Endüstriyel Ekipmanlar

  Paslanmaz Proses Ekipmanları

  Paslanmaz konveyör, Paslanmaz borulama, Paslanmaz Silo Paslanmaz tank, Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Tekneler

  Paslanmaz Endüstriyel Ekipman Paslanmaz Proses Ekipman

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin

Teksan Paslanmaz Krom İmalat Grubu

Servis Ve Hizmetlerimiz.

Yatay silindirik Paslanmaz Tank , Pikey silindirik Paslanmaz Tank, Modüler Paslanmaz Tank .

Teksan Krom Paslanmaz Paslanmaz tank İmalatı, Krom tank İmalatı Tank İmalatı Krom Tank Paslanmaz Tank http://www.teksankrompaslanmaz.com info@teksankrompaslanmaz.com stainless vessel stainless storage Sanayi Tipi Otoklavlar Otoklavlar yaygın, piercing, veterinerlik bilimi, mikoloji, diş hekimliği, pedikür ve protez imalat dövme, mikrobiyoloji, tıp alanında kullanılmaktadır. Bunlar boyut ve sterilize edilecek ortama bağlı olarak işlevi değişir. Tipik yükler laboratuvar malzemeleri, cerrahi aletler, tıbbi atık, hasta çifti eşyaları, hayvan kafesi çarşaf ve lysogeny suyu içerir. Otoklavlar Bir önemli büyüyen uygulama gibi patojen hastane atık olarak atık malzemenin ön arıtma ve bertaraf sterilizasyon vardır. Bu kategoride Makinaları büyük ölçüde onlar basınçlı buhar ve kızgın su kullanarak potansiyel enfeksiyon ajanları nötralize etmek mümkün olduğunu konvansiyonel otoklav ile aynı esaslar çerçevesinde çalışırlar. Atık konvertörler yeni nesil kültür ortamı, kauçuk malzeme, önlük, giyinme, eldiven sterilize etmek için basınçlı kap olmadan aynı etkiyi gerçekleştirebiliyor, vb bir sıcak hava fırın yüksek sıcaklık mukavemet edemeyeceği malzemeler için yararlıdır . Bütün cam enjektörlerin için, bir sıcak hava fırında sterilize daha iyi bir yöntemdir. Otoklav da yaygın olarak kompozit tedavi etmek ve lastik vulkanizasyon olarak kullanılmaktadır. Otoklav izin veren yüksek ısı ve basınç mümkün olan en iyi fiziksel özellikleri repeatably ulaşılabilir olmasını sağlamak için yardımcı olur.Havacılık sanayi ve sparmakers (özellikle tekneler için) bazı üzerinden 10 metre genişliğinde ve üzerinde 50 metre uzunluğunda otoklav, var. Sıcak hava sterilite ulaşmak için çok kötü bir ortam olduğu gibi, sıkıştırılmış hava tüm etkinleştirme önce otoklav kaldırılır sağlamak için çok önemlidir. . 134 Buhar ° C'de üç dakika içinde 160 aynı sterilite sıcak havanın ° C ulaşmak için iki saat sürer [6] elde edebilirsiniz hava çıkartma ulaşma yöntemleri şunlardır:

 • Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır
 • Kendi kendini onarır ve maliyetleri düşürür
 • Uzun ömürlü kullanım sağlayarak tasarruf sağlar
 • Hijyeniktir, bu sebeple gıda endüstrisinde ve tıpta kullanılır
 • Yüksek mukavemete karşı dayanıklıdır
 • Parlak görünümüyle mimari yapılarda kullanılır
 • Oksidasyona karşı dayanıklıdır

Paslanmaz Endüstriyel Tesis Ekipmanlar.

Paslanmaz Tanklar Firmamızda; paslanmaz zeytinyağı depolama tankları, paslanmaz süt proses tankları, paslanmaz çikolata proses tankları, paslanmaz bal ve pekmez tankları, paslanmaz meyve suyu tankları, paslanmaz kimya endüstrisi tankları, krom tanklar, karıştırıcılı krom tanklar, cidarlı krom tanklar, izolasyonlu krom tanklar, peynir ve ayran tankları ile farklı amaçlar için paslanmaz tank imalatı ve uygulamaları yapılmaktadır. afyon krom su tanki Aşağıya doğru yer değiştirmesi (veya yerçekimi tipi) - buhar gibi, odasına girer bu havadan daha az yoğun olduğu ilk üst alanları doldurur. Bu genellikle bir sıcaklık-algılama cihazı içeren bir drenaj yoluyla dışarı zorlayarak altına hava sıkıştırır. Hava tahliye tamamlandığında sadece akıntı duracak. Akış genellikle bir buhar kapanı veya bir vana tarafından kontrol edilir, fakat sızdırma delikler bazen genellikle bir vana ile bağlantılı olarak kullanılır. Buhar ve hava karışımı olarak alt dışındaki haznesindeki konumlardan karışımı dışarı atmak için de mümkündür. Buhar darbeli - haznesi dönüşümlü basınçlı ve daha sonra yakınında atmosferik basınca basınçsız olduğu buhar pulslar bir dizi kullanılarak hava seyreltme. Vakum pompaları - bir vakum pompası odasından hava veya hava / buhar karışımları berbat. Süper atmosferik çevrimi - bir vakum pompası ile elde. Bu buhar darbe ardından bir vakum takip buhar darbe ardından bir vakum ile başlar. Darbelerinin sayısı seçilen belirli bir otoklav ve döngüsü bağlıdır. Sanayi Tipi Pişirici Desolventizer-tost makinesi, bir elek-board, ana aks, kazıyıcı, otomatik malzeme kapı, taban ve sürücü oluşur. Wet meal enters the desolventizer-toaster via a sealed spiral conveyer with indirect steam heating in layers. Islak yemek katmanları dolaylı buhar ısıtmalı kapalı bir sarmal taşıyıcı aracılığıyla desolventizer-tost girer. Wet meal is heated in the desolventizer-toaster and stirred by stirring-blade, with wet meal from the last layer separated by means of an automatic door. Islak unu desolventizer-toaster ısıtılır ve bir otomatik kapısı yoluyla ayrılmış son katman ile ıslak öğün ile, karıştırma-bıçağı ile karıştırılır. Preheated and desolventization is performed sequentially from the first layer to the seventh layer. Tanker Tamiratı Paslanmaz Tank Araç Üstü Paslanmaz Tank Paslanmaz Silo Araç Üstü Paslanmaz Tanklar Firmamızda; Araç Üstü paslanmaz zeytinyağı tankları, paslanmaz süt proses tankları, paslanmaz çikolata proses tankları, paslanmaz bal ve pekmez tankları, paslanmaz meyve suyu tankları, paslanmaz kimya endüstrisi tankları, krom tanklar, karıştırıcılı krom tanklar, cidarlı krom tanklar, izolasyonlu krom tanklar, peynir ve ayran tankları ile farklı amaçlar için paslanmaz tank imalatı yapılmaktadır. .

 • Paslanmaz Konveyörler
 • Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar
 • Paslanmaz Tekneler
 • Paslanmaz Makina Ekipmanları
 • Paslanmaz proses sac ekipmanlar

Plastik - Polietilen -Polyester Cam Takviyeli Tank

Plastik Cam takviyeli tank veya havuzlar birçok Sektörde özellikle gıda, balıkçılık, inşaat, arıtma ve kimya endüstrilerine tank, silo ve projeye dayalı ürünlerin yanı sıra tek parça yüzme havuzu üretimi ile hizmet vermektedir .

 • Plastik yer altı ve yer üstü tanklar
 • Fibro tank Gıda Sektöründe Kullanımına hizmet Vermektedir.
 • AQUA tank Özellikle Canlı hayvan balıkçılık sektöründe
 • Chemitank Kimya ve Arıtma Tesisleri İçin Kullanılır
 • FibroPool Plastik Yüzme Havuzu için Kullanılır
loader