• PASLANMAZ (KROM) TANK

  PASLANMAZ SU VE SÜT TANKLARI

  Paslanmaz Su Tankı , Araç Üstü Süt Tankları, Kimyasal Tanklar Paslanmaz Proses Ekipmanları, Plastik Tanklar, Prizmatik Tanklar

  Paslanmaz Tank Galvanizli Tank
 • Polietilen Plastik Tank

  Polyester Cam Takviyeli Tank

  Kimyasal esaslı ,yer altı ve yer üstü Yüzme Havuzu, Fibrotank, Aqua Tank, Chemitank Fibropool

  Polietilen Tank Fiber Cam Esaslı Tank
 • Paslanmaz Endüstriyel Ekipmanlar

  Paslanmaz Proses Ekipmanları

  Paslanmaz konveyör, Paslanmaz borulama, Paslanmaz Silo Paslanmaz tank, Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Tekneler

  Paslanmaz Endüstriyel Ekipman Paslanmaz Proses Ekipman

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin

Teksan Paslanmaz Krom İmalat Grubu

Servis Ve Hizmetlerimiz.

Yatay silindirik Paslanmaz Tank , Pikey silindirik Paslanmaz Tank, Modüler Paslanmaz Tank .

Teksan Krom Paslanmaz Paslanmaz tank İmalatı, Krom tank İmalatı Tank İmalatı Krom Tank Paslanmaz Tank http://www.teksankrompaslanmaz.com info@teksankrompaslanmaz.com stainless vessel stainless storage Yüzer Tavanlı ve Atmosferik Tank Bir iç yüzer tavan depolama tankı genellikle katı bir eğik ya da kubbeli çatı ile kaplanmış düz silindir dış duvarı vardır. Bir iç yüzer tavan, dış duvar ve çatı tarafından tanımlanan birim içinde yapılır. İç yüzer tavan hacmi içinde tutulan sıvı içerikler boyunca uzanır, ve silindirik bir duvarının iç çevresi etrafında bir buhar sızdırmazlık oluşturur. İç yüzer tavan konumlandırılmış hangi tankı içindeki yüksekliği herhangi bir zamanda tankı içinde depolanmış olan sıvı miktarına göre değişir. İç yüzer tavan depolama tankları genellikle benzin gibi uçucu ve yanıcı sıvılar, saklamak için kullanılır. Bir buhar alanı benzin ve dış tankı çatı kapsayan iç yüzer tavan arasında, tank içinde oluşturulur. Depolama tankının iç hacmi yayılan buharların yüzer çatı ve dış tavan arasındaki hacim olarak toplanır. Bu hacim, atmosfere çıkar edilir. Çevre koruma düzenlemelerine atmosfere bırakılmaktadır hidrokarbon buharları miktarını kısıtlamak. Hidrokarbon buhar emisyonları izin tutarları aşması halinde hava kalitesi olumsuz yönde etkilenebilir. Tankının iç hacme Manual erişim buhar alanı içinde temin edilir. Bir ya da daha fazla erişim noktaları veya kapıların çatı veya tank dış duvarı oluşturulmaktadır, ve bir merdiven ya pasaja buhar alanı içinde desteklenebilir. Kişiler tankı, iç yüzer tavan ve tank içine yerleştirilmiş herhangi bir ekipman hizmet buhar alanı girebilirsiniz. Kapalı alanlarda özellikle yanıcı gazlar ve buhar alanı içinde giriş, giriş denetim amacıyla ilişkili tehlikeler nedeniyle nadiren izin verilir.

 • Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır
 • Kendi kendini onarır ve maliyetleri düşürür
 • Uzun ömürlü kullanım sağlayarak tasarruf sağlar
 • Hijyeniktir, bu sebeple gıda endüstrisinde ve tıpta kullanılır
 • Yüksek mukavemete karşı dayanıklıdır
 • Parlak görünümüyle mimari yapılarda kullanılır
 • Oksidasyona karşı dayanıklıdır

Paslanmaz Endüstriyel Tesis Ekipmanlar.

UL 913-1988 ekipmanları gibi tankında yüzer tavan üstünde bir iç yüzer tavan deposu veya buhar alanı sokulabilir uyması gereken standartları ortaya koyar. "Tamamen güvenli" aparatı (1) tehlikeli bir yerde, mevcut enerji gibi yerde yanıcı karışımın ateşlenmesi yeteneğine sahip değildir böylece uygulanabilir maksimum akım ve gerilim sınırlayarak ateşleme karşı korunur ve (2) önlemlerin alınması ateşleme ve patlama ve alev oluşturabilir termik ateşleme karşı. Tank hacmi Benzin gibi yanıcı bir sıvı, tutan iç yüzer tavan depolama tankı iç hacmi içine ekipman tanıtımının yapıldığı özel önlemler alınır. Önlemler kıvılcım ve yanıcı buharların ilişkili yanma önlemek için alınır. Önlemleri de iç yüzer tavan üzerindeki yanıcı sıvı ve buhar alanı arasındaki conta buhar uzaya yayılan olmaktan yanıcı buhar önemli miktarda önlemek için kırık süreyi en aza indirmek için alınır. İç yüzer tavan depolama tankları çatlaklar, korozyon veya tank yetmezliğine neden olabilecek diğer kusurlar bulmak için düzenli aralıklarla denetlenmektedir. Çevre koruma düzenlemeleri yapısal bütünlüğü için tanklar teftiş için frekans ve önerilen prosedürleri belirtin.Tankı hizmet kalırken, bir yöntem tankı içine bir uzaktan kontrol dalgıç aracı tanıtan içerir. Örneğin, ABD Pat. No 5.205.174 bir video kamera ve / veya ultrason darbeleri kullanarak bir sıvı ile dolu tankın iç yüzeyleri inceleyen bir çöpçü dalgıç aracı açıklamaktadır. Bir veya daha fazla göbek hortumu (ler) ve kablo tesisatı (es), güç kaynağı ve hava veya vakum kaynağına uzaktan kontrollü araç bağlamak ve daha fazla bulunan bir ya da daha fazla bilgisayara araç navigasyon ve denetim veri aktarımı için bir bağlantı sağlartankı dışında. Basınçsız Tank İmalatları Çeşitli endüstriyel tesislerde kullanılmak üzere içindeki ürünün cinsi, basıncı, sıcaklığı gibi kriterlere bağlı olarak cidarlı ya da cidarsız, karıştırıcılı vs. 304 L-316L paslanmaz çelik kalitesinde ve Müşteri tarafından istenilen kapasitelerde Paslanmaz Tank imalatlarımız mevcuttur. adana-krom-tank-imalati-adana .

 • Paslanmaz Konveyörler
 • Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar
 • Paslanmaz Tekneler
 • Paslanmaz Makina Ekipmanları
 • Paslanmaz proses sac ekipmanlar

Plastik - Polietilen -Polyester Cam Takviyeli Tank

Plastik Cam takviyeli tank veya havuzlar birçok Sektörde özellikle gıda, balıkçılık, inşaat, arıtma ve kimya endüstrilerine tank, silo ve projeye dayalı ürünlerin yanı sıra tek parça yüzme havuzu üretimi ile hizmet vermektedir .

 • Plastik yer altı ve yer üstü tanklar
 • Fibro tank Gıda Sektöründe Kullanımına hizmet Vermektedir.
 • AQUA tank Özellikle Canlı hayvan balıkçılık sektöründe
 • Chemitank Kimya ve Arıtma Tesisleri İçin Kullanılır
 • FibroPool Plastik Yüzme Havuzu için Kullanılır
loader