Paslanmaz Tank İmalatı

Firmalar ürünlerini montaja göndermeden önce, en etkili temizleme ve yağ giderme sistemini, parçalarını kesme yağından, çapaklardan, talaşlardan arındırmak için endüstriyel yıkama makinalarını kullanmak durumundadır. Endüstriyel yıkama makinaları basit tek kabinli yıkama makinalarından, tam otomatik, entegre sistemlere kadar geniş bir alanda hizmet vererek endüstriyel yıkama alanında her türlü üretimi yapmaktayız. Endüstriyel yıkama makinaları, her ihtiyaca ve tasarıma göre imal edilebilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz isteği doğrultusunda model ve tasarımlarımız sunulup isteğiniz doğrultusunda üretime geçilmektedir. Endüstriyel yıkama ve yağ giderme makinaları, her türlü metal veya plastik parçanın temizlenmesi, yağdan arındırılması ve kurutulması için birinci sınıf endüstriyel parça pullarının tasarımı ve imalatında deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

paslanmaz tank

Paslanmaz Yatay Tank 200 lt krom tank

Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri, parçaların bir sonraki işleme istasyonuna girmeden önce veya montaj öncesi kaplama veya boya öncesi temizliğini sağlayan makinelerdir. Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri yağ, talaş, karbon, polisaj atıkları gibi kirlerin giderilmesi için kullanılmaktadır. Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri, parçaların bir sonraki işleme istasyonuna girmeden önce veya montaj öncesi kaplama veya boya öncesi temizliğini sağlayan makinelerdir. Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri, ve modelleri hakkında bilgi almak için Bizden teklif isteyiniz….

    Endüstriyel yıkama makinaları ile yüzlerce müşterimize ihtiyaçlarını gidermek, her türlü parça temizleme ekipmanı imalatında hizmet sunduk. Her durumda en etkili temizleme ve yağ giderme sistemini geliştiren karmaşıklık çözüme ulaşır. En iyi çözümü vermek için tüm bilgi ve deneyimimizi hizmetinize sunuyoruz. Endüstriyel yıkama makinaları ile yıkanacak parçaların karmaşıklığı özel parçalar rondelalar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Paslanmaz ve Krom Ürünler

Paslanmaz Krom Bant Konveyör
Paslanmaz Su Deposu Paslanmaz su deposu, Yüksek tonaja dayanacak şekilde kaliteli paslanmaz sac ile üretilmiştir. Paslanmaz su deposu üretimi yüksek basınca dayanıklı olarak yapıldığından uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bilgi ve tecrübe birikimiyle paslanmaz depo sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmetten dolayı gururluyuz. Paslanmaz Su depoları 1000 litreden 40.000 litreye kadar kimyasal malzeme, köpük, sıvı gıda malzemeleri, süt ve su gibi malzemelerin muhafazası için kullanılır. Paslanmaz su deposu fiyatı malzemenin hacmine göre değişir. Paslanmaz su deposu fiyatı almak için firmamızı arayabilir yada mail ile teklif isteyebilirsiniz. Paslanmaz su depo fiyatları konusunda firmamız kaliteyi ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Eğer paslanmaz su deposu ihtiyacınız var ise bizden fiyat almanızı tavsiye ederim. Paslanmaz su depoları paslanmaz çelikten üretilir. Kaliteli malzemeden üretilen paslanmaz su deposu kimyasal malzeme içinde uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanmanıza olanak tanır. Paslanmaz su depoları hijyene uygun olduğu için süt sıvı gıda malzemeleri, ve su için gayet uygundur.

paslanmaz tanklar
Paslanmaz Ekipmanlar
Paslanmaz Krom Depolar
User

7/24 Sipariş ve Teknik Destek

Sipariş ve Teknik Destek İçin

+90 532 0 665 668 info@teksankrompaslanmaz.com

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin
loader