Paslanmaz Tank İmalatı

Reaktör imalatı müşteri isteğine göre imal edilir. Çeşitli sektörlerde kullanılan reaktörler kaliteden ödün verilmeden yüksek kalite üretilip montajı yapılır. Reaktör kimya ve gıda sanayinde tercih edildiği için paslanmaz malzemeden üretilir. Üretim yapılacak hammaddeye göre AISI 304 – 316 – 316 Ti kaliteli paslanmaz sac kullanılmaktadır. Reaktör imalatı kimyasal sektöründe sıkça kullanıldığından Yamanlar paslanmaz tarafından yüksek kalitede üretilmektedir. Paslanmaz reaktör yüksek teknoloji ve uzman ekiplerimiz tarafından üretilir, gereken bütün testleri yapılır. Testleri yapılan paslanmaz Reaktörler müşterimizin isteği doğrultusunda montajı yapılır. Gerekli bağlantıları yapılan Paslanmaz Reaktör son testleri yapılır ve teslim edilir.

paslanmaz tank

Paslanmaz Konveyör Taşıma Sistemleri

Paslanmaz Reaktörler vakum, basınç ve sıcak koşullarda çalışacak şekilde imal edilir. Kimya ve gıda için kullanıldığından reaktörler Yüksek kalitede üretilmektedir. Paslanmaz reaktörler Murat Yaman tarafından son derece yüksek teknoloji ile uzman ekibi tarafından üretilmektedir. Endüstrinin gerektirdiği son sistem ekipmanlar ile üretimi yapılan paslanmaz Reaktörler müşterimizin güvenini tam kazanmaktadır. Özel Paslanmaz borular, paslanmaz çelik malzeme ile az alaşımlı çelik ve karbon ile üretilerek farklı özellikler taşımaktadır. Paslanmaz boru her ebatta bulunabildiği gibi özel imalat paslanmaz borular yapılarak istenilen ebatta ve ölçülerde üretimini yapmaktayız. Özel imalat borularda firmamız kaliteyi ön planda tutarak sizin istediğiniz gibi üretimi yapmaktadır. Özel imalat paslanmaz boru, farklılığı akma ve çekme dayanıklılığı yönünden tercih edilir

    Özel imalat boru, Paslanmaz çeliğin özel işlenmesi ile Yüksek kalitede üretilir. Ölçü ve ebatlar göz önünde bulundurulur ve malzemenin kalitesi test edildikten sonra imalata başlanır. Özel imalat borular, Paslanmaz çelikten imal edilip kaliteyi ön planda tutup çekme ve akmaya dayanıklı olarak üretilir. Özel imalat boru, , karbon ve az alaşımlı çeliklerden farklı özellikler taşımaktadır. Özel imalat boru, yaptırmayı düşünüyorsanız bizden fiyat almanızı tavsiye ederim. Özel imalat boru, üretimimiz size kaliteyi size uygun fiyata sunmaktayız. Özel imalat boru imalatımız tamamen sade rakamlar ile hesaplanıp size şişirilmiş fiyat vermemekteyiz. Özel imalat boru fiyatları hakkında size gereken bilgiyi verip malzeme fiyatı ve işçilik hesaplanıp size ekonomik fiyat vermekteyiz.

Paslanmaz ve Krom Ürünler

Paslanmaz Tank Krom Tank 100 -60000 litrelik Tank
Paslanmaz özel imalat boruların kaliteli paslanmazdan üretilip, sertliği ve sürekliliği çok yüksek olmalıdır. Kaliteyi ön planda tutan firmamız boruların imalatı sonunda parça yüzeyinde korozyona karşı koruyucu bir oksit filmine sahip bir şekilde üretip size kaliteli bir özel imalat boru üretmektedir. Paslanmaz bilindiği gibi uzun ömürlü olması ile bilinmektedir. Özel imalat boru Uzun ömürlü olması nedeniyle çokça tercih edilir. Petrol Boru hatları, Su dağıtım hatları, Doğalgaz boru hatları, Temel kazıkları gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Paslanmaz Tank, kimyasal akışkan maddeler, basıncı yüksek maddeler vb. maddeler için kullanılmaktadır. Paslanmaz Tank imalatımız istenilen kapasitede üretimi yapılabilmektedir. Paslanmaz tanklar, Kimyasal ile çalışan firmalarda kullanılan Depolama, Kimyasal aktarımı yapılması amaçlı vb. amaçlarla kullanılır.

paslanmaz tanklar
Paslanmaz Ekipmanlar
Paslanmaz Krom Depolar
User

7/24 Sipariş ve Teknik Destek

Sipariş ve Teknik Destek İçin

+90 532 0 665 668 info@teksankrompaslanmaz.com

PASLANMAZ TANK

Paslanmaz Tank , Paslanmaz Prizmatik Tank , Krom Paslanmaz Endüstriyel Proses Ekipmanlar, Krom Tank, Polietilen Plastik Tank, Cam Takviyeli Polyester Tank ,

image

Paslanmaz Yatay / Dikey Tank

Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Tank imalatı, Yatay Paslanmaz Tank, Dikey Paslanmaz Tank, Krom Tank

Devamı İçin
image

Paslanmaz Endüstriyel Ekpman

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Reaktörler Paslanmaz Bunker, Paslanmaz Proses Ekipmanları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Prizmatik Tank

Prizmatik Su Deposu Büyük Modüler Su Deposu, GRP Modüler Su Deposu, Yer Altı Tankı,Domestik silindirk Tank.

Devamı İçin
image

Paslanmaz Makina ve Mekanik

Paslanmaz Konveyör, Paslanmaz Bunker Paslanmaz Proses Ekipmanlar Makina Montaj Tank temizlik ve İzolasyon.

Devamı İçin
image

Plastik Polyester Cam Lifli Tank

Fibrotank, Gıda Tankları, Aquatank Balıkçılık Chemitank Kimyasal ve arıtma Tanklar, Fibropool Yüzme Havuzu Tankları

Devamı İçin
image

Paslanmaz Ekipmanlar

Paslanmaz Raf, Krom Tekneler, Paslan Borulama Krom Kazanlar, Paslanmaz Süt Depoları Paslanmaz Kase Yoğurt Arabası.

DEVAMI İçin
loader